REGIÓN

Pivnica nachádzajúca sa na juhu Slovenska ponúka pokojné posedenie pri dobrom vínku či výbornej káve, kde si môžete vychutnať bezstarostné chvíle s priateľmi, kolegami, alebo s rodinou, zažiť neopakovateľné zážitky z tradičnej oberačky či miestnej zabíjačky a ochutnať miestne špeciality. Širší región ponúka ďalšie možnosti kultúrneho, športového a spoločenského vyžitia.
SUH Hurbanovo

Mesto Hurbanovo


Nádvorie Európy - Komárno

Mesto Komárno


Ponúka široké možnosti obzretia sa za históriou návštevou starého rímskeho pevnostného systému, bášt, Podunajského múzea. V historickom centre návštevníkov očarí Európske nádvorie, prístav na Dunaji ale aj možnosť navštíviť liečivé kúpele.

Wellness atince

Patince


Počas celoročnej prevádzky ponúkajú relax a oddych vo svojom wellnese centre, krytých i letných bazénoch, saunách a masážach ale aj plavbu loďou po Dunaji.
Štúrovo - kúpalisko Vadaš

Mesto Štúrovo


Ponúka relax a oddych svojou termálnou vodou vo veľkom kúpeľnom komplexe.

Ostrihom - Bazilika

Ostrihom


Mesto ležiace na brehu Dunaja ale z maďarskej strany, známe svojou bazilikou z ktorej je nádherný výhľad do celého okolia.
Vodný mlyn Kolárovo

Mesto Kolárovo


Pýši sa najdlhším dreveným mostom na malom Dunaji a dreveným vodným mlynom, kde sa nachádza múzeum tradičných ľudových remesiel.

Kúpalisko Podhájska

Podhajská


Relax a výnimočný oddych zažijete pobytom v tomto termálnom kúpalisku s jedinečnou vodou, ktorá má zloženie podobné ako voda v Mŕtvom mori.
Vodný mlyn Kolárovo

Mesto Nové Zámky


Významný železničný a autobusový uzol na juhu Slovenska. Ponúka široké spektrum kultúrneho a spoločenského vyžitia s množstvom obchodných centier, múzeí, kultúrnych domov, plavárne a letného kúpaliska.